open atv 6.4
Openatv 6.4

Pojawiła się nowa wersja tego oprogramowania dla naszych dekoderów  zawiera szereg aktualizacji bezpieczeństwa i optymalizację kodu programu. OpenATV 6.4 wykorzystuje nowy kompilator GSS 9.20, nową wersję OpenVPN i OpenSSL oraz nową bibliotekę libxcrypt2 do korzystania z nowych strumieni w przyszłości. W OpenATV 6.4 usunięto niepotrzebne aplikacje, co powinno szczególnie zadowolić użytkowników z dekoderami z małą pojemności pamięci Flash . Nowością w OpenATV 6.4 będzie nowa wtyczka ICETV, usługi EPG Premium. Wymagane założenie konta do tej usługi.

29 thoughts on “Openatv 6.4”

  1. Czy nowa wersja openatv 6.4 obsługuje twin tuner i oscam tak aby tuner A nagrywał jeden kanał a tunerem B oglądam inny kanał ?

   1. Zawsze to było obsługiwane, jak masz podłączone obie głowice, to właśnie tak działa, ja mam openatv 6,3 i nigdy nie miałem z tym problemu.

    1. Posiadam dekoder Axas His Twin z dwiema niezależnym głowicam które mam podłączone odzielnymi kablami do konwertera inverto quad, wgrany openATV 6.4, obie głowice działają poprawnie, ale gdy nagrywam z tunera A kanał płatny to na tunerze B mogę oglądać tylko kanał FTA, gdy na tunerze B włącze kanał płatny to ciemność.
     Czy ktoś wie o co chodzi, czy jest to problem niedopracowanych sterowników w image openATV dla tego dekodera ?

     1. Wygląda na to że Twoja karta dekoduje tylko jedną głowicę, moim zdaniem jest to problem ustawień, a nie wersji openATV.

 1. Mam na Zgemma 7H i nie jest za dobrze, gdy chciałem zrobić update online wylaczas sie oscam (resteje ustawienia do default). Poradziłem sobie z tym instalując najnowszy image, teraz zawiesza się od czasu do czasu oraz gdy chcę sprawdzić najnowszy image by sobie z tym poradzić (a normalnych aktualizacji brak). Chyba wroce do 6.3

 2. OK, poradziłem sobie. udało się ściągnąć z pilota.
  niebieski plugins, downloads plugins, czekać aż załaduje, softcam

 3. Mam ZGEMMA h9 2s Open ATV 6.4
  Nie mogę się połączyć z zgemmą przez program DCC
  Proszę o pomoc.
  Dziękuje

Dziękujemy za dodanie komentarza i włączenie się do dyskusji.