Aktualny e2iplayer

e2iplayer

 

Instrukcja dla osób, które nie potrafią zaktualizować E2iPlayer
Jeśli masz starą wersję E2iPlayer i nie wiesz jak dokonać aktualizacji pluginu do najnowszej wersji to ta, krótka instrukcja jest dla Ciebie.
1. pobierasz ten plik: https://gitlab.com/zadmario/e2iplayer/-/archive/master/e2iplayer-master.zip
rozpakuj go.
2. poprzez ftp łączysz się z tunerem i otwierasz lokalizację:  usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/IPTVPlayer
zawartość usuwasz / podmieniasz na tą która jest w pobranym folderze IPTVPlayer z punktu 1
3. Restart tunera
4. Uruchamiasz E2iPlayer
5. Wchodzisz na Konfiguracja -> Preferowany serwer aktualizacji: zadmario
Addupdate from GitLab repository: zadmario
zapisujesz zmiany zielonym przyciskiem na pilocie.
Od tej pory robisz aktualizacje zieloną strzałką jak wcześniej.

Jeśli wykonując punkt 4. wyskakuje pytanie o instalowanie czegokolwiek i dajesz TAK a mimo to nic się nie instaluje to po wykonaniu punktu 5. i ponownym uruchomieniu E2iPlayer, instalacje brakujących pakietów przebiegną bez problemu.

Zadanie dla ciekawskich
instalacja hosta Info Version (od mosz_nowy) po zainstalowaniu, host znajduje się w grupie: Wszystkie
W tym hoście są zawarte informację o innych wersjach E2iPlayer, które można zainstalować bezpośrednio z tego hosta.

Instalacja hosta: uruchamiasz telnet i wydajesz polecenie:
wget –no-check-certificate “https://gitlab.com/mosz_nowy/infoversion/repository/archive.zip?ref=master” -O /tmp/iptv.zip && unzip -q /tmp/iptv.zip -d /tmp/ && cp -rf /tmp/infoversion-master*/* /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/IPTVPlayer

zródło:https://www.sat-4-all.com/board

52 thoughts on “Aktualny e2iplayer”

   1. Gdzie znajduje się ta lokalizacja usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/IPTVPlayer
    Poprosze o wyjaśnienie krok po kroku. Dziekuję

 1. zainstalowałem zgodnie z instrukcją lecz w konfiguracji nie mam wyboru serwera zadmario tylko pozostały stare serwery do aktualizacji. Może wpisać ręcznie tylko jaki adres?

 2. Tu nie chodzi o RAM, raczej chodzi o flash, który w Zgemma ma tylko 256MB i który warto powiększyć z użyciem karty microSD lub USB. Ja powiększyłem karta SD i mam 16 GB. Player śmiga aż miło, jeden minus :właściwie używam tylko plugin all tube, ale są tam właściwie wszystkie filmy 🙂

 3. witam ja wgralem,ale nie moge odtworzyc.pojawia sie komunikat.o bledzie zewnetrznego odtwarzacza,ktory jak dotad byl dobry gsplayer3 i przy nie których linkach nie trzeba bylo czekac az pobierze caly plik a w locie ogladac 🙁 ?

  1. Witam, u mnie po przekopiowaniu folderu w podane miejsce wyskakuje błąd ” no module named components.iptvplayerwidget”

 4. Witam,
  U mnie podczas aktualizacji wyskakuje “Problem z pobieraniem listy serwerów z http://zadmario…” Nie wiem jak rozwiązać ten problem. Taki komunikat występuje z ustawień e2iplayer. Jeśli wchodzę bezpośrednio w e2iplayer program chce pobrać dodatkowe moduły binarne i żadnych nie mogę pobrać. Bo występują również błędy. Ktoś pomoże jak wgrać to wszystko aby było dobrze? Pozdrawiam.

 5. Witam,
  Zrobiłem krok po kroku jak to zostało w/w. Chciałem otworzyć aplikacje i podczas otwierania. Program chciał pobrać dodatkowe moduły. Zatrzymało się na pobieraniu plików wget i od tej pory nic nie mogłem pobrać. Z poziomu ustawień w menu zmieniłem na serwer również w/w to wyskakuje mi, że nie może połączyć się z serwerem i aplikacja nadal nie działa. Może ktoś pomoże jak to wykonać dobrze. Dzięki. Pozdrawiam.

 6. witam u mnie się zainstalowało, ale nie ma ikony w liście rozszerzeń, więc nie ma jak uruchomić
  może ktoś ma jakiś pomysł ?

 7. player. pl nie aktualizuje programów które już były emitowane a w ekino po próbie włączenia filmu wyskakuje komunikat “ERROR WRONG USER KEY” ktoś coś?

 8. Witam, zakupiłem u Państwa tuner ZGEMMA H9 2S. Postanowiłem pobrać aktualizację e2iplayer z pozycji urządzenia po kliknięciu w zieloną strzałkę. Teraz urządzenie pozostaje włączone przez długi czas (bez możliwości wyłączenia go) i pokazuje naprzemiennie raz to tapetę z napisem HYPERION 7.1, to za chwilę całkiem zielony obraz z przesuwającymi się kwadracikami (jakby coś instalowało). Proszę mi powiedzieć, co mam zrobić, żeby tuner uruchomił się.

 9. a u mnie wszystko jest ok tylko zaraz po wgraniu po jednym dniu już nie aktualizuje , po ponownym wgraniu znów da się zaktualizować a po kolejnym dniu już nie

 10. Witam!

  Dnia 09 grudnia 2020 roku zakupiłem odbiornik Zgemma H9.2S UHD 4K.
  Niestety podczas montażu prawdopodobnie została włączona opcja powrotu
  do ustawień fabrycznych i sprzęcik nie działa.
  Proszę o pomoc co mam teraz zrobić?

  Pozdrawiam

 11. Witam,
  po aktualizacji do Openpli 8 mam problem z IPTVPlayer. Podczas uruchamiania zgłasza brak biblioteki Openssl. Przy próbie aktualizacji zielony ekran śmierci. Ktoś ma podobny problem ?

Dziękujemy za dodanie komentarza i włączenie się do dyskusji.